Пенсії в Україні: кому і як можна збільшити свої виплати мінімум на 50%

Пенсії в Україні: стало відомо, хто саме може підвищити свої виплати та що для цього потрібно.

Пенсії в Україні, перша категорія громадян, які можуть розраховувати на перерахунок – це військові пенсіонери та пенсіонери МВС.politeka.net

Як повідомляють експерти youtube-каналу “Народна думка”, у цій категорії найбільша кількість людей, які звертаються в суди за перерахунком своїх пенсій протягом останніх трьох-чотирьох років.

“Історія ця тягнеться ще з 2018 року, коли було зроблено масовий перерахунок військових пенсій та пенсій МВС, і цей перерахунок було зроблено не зовсім правильно, м’яко кажучи”, – кажуть адвокати.

За їхніми словами постановою Кабінету Міністрів України було “по-іншому” врегульовано питання перерахунку пенсій в Україні, ніж це передбачено законом.

Десятки тисяч, на сьогоднішній день, напевно, сотні тисяч військових пенсіонерів та пенсіонерів МВС, через суд змогли збільшити свою пенсію в Україні.

Збільшення їхньої пенсії складає, в кожного по-різному, але в середньому – це 50-100% від того розміру пенсії в Україні, яку вони отримують на сьогоднішній день.

“Є багато зразкових справ по категоріях військових пенсіонерів та пенсіонерів МВС – це стосується і перерахунку з урахуванням всіх надбавок, доплат та підвищень”, – повідомляють юристи.

Зокрема, йдеться про перерахунок їхнього основного розміру пенсії в Україні з 70% до 90%, якщо вислуга років велика.

Також це стосується перерахунку по актуальному прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян, також стосується питання повернення доплати 2,000 грн так званої президентської доплати військовим пенсіонерам та пенсіонерам МВС, яку Пенсійний фонд знімає, якщо людина через суд збільшує свою пенсію.

Крім того це питання зняття обмеження максимального розміру пенсії для військових, в тому числі з індексацією 2022-2023 років

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: