“Міс ДНР” Аліна Андрієвська відхрестилася від свого “статусу” і згадала про війну

Одіозна блогерка Аліна Андрієвська з окупованого Донецька, яку в мережі в сарказмом називають “міс ДНР”, визвірилася до українських журналістів. Проросійська донеччанка біситься від того, що її охрестили вищезгаданим титулом. Втім, “мукла” свято вірить, що українці роблять це від заздрощів через її яскраву та ефектну зовнішність.

Ба більше, “красуня” заговорила про війну. Правда, у тому контексті, що конкурси краси у так званій “ДНР” не можуть відбуватися через бойові дії. Роздумами про свою популярність в інформаційному просторі Аліна поділилася у коментарі пропагандистським ЗМІ.  obozrevatel.com

“У нас війна, конкурс проходити не може, ви самі розумієте, з певних причин. Тому мені цей титул ніхто не давав”, – заявила Андрієвська.

"Міс ДНР" Аліна Андрієвська відхрестилася від свого "статусу" і згадала про війну

Ось тільки конкурс, незважаючи на війну, у регіоні проходив. У 2021 році, коли Андрієвська вперше почала мелькати у ЗМІ, відбулося шоу “Краса Донбасу”. Перемогу тоді здобула двадцятирічна горлівчанка Еліна Губушкіна, яку розгромили у мережі, а вона згодом поїхала на “Русскую красавицу-2021”.

Проте мова зовсім не про це. Андрієвська щиро не розуміє, що титул “міс ДНР” дістався їй не від участі в якомусь конкурсі, а як можливість висміяти її лякаючу зовнішність, цинічні погляди, одіозну поведінку та проросійську позицію. Крім того, сама ж Аліна називає себе “королевою Андрієвською”. А українські інтернет-користувачі у відповідь лише підіграють “королеві” із завищеною самооцінкою та необ’єктивним сприйняттям себе.

"Міс ДНР" Аліна Андрієвська відхрестилася від свого "статусу" і згадала про війну

“Я не беруся аналізувати низькі вчинки українських ЗМІ і ту інформацію, яку вони надають про мене. Ви самі розумієте, скільки там фейкової інформації. Просто з того, що говорять оточуючі, — нібито в ДНР я, мабуть, найяскравіша дівчина. І оскільки вони, я так розумію, зараз намагаються принизити не тільки мене, а й інших переможниць конкурсів “Міс Росія”… Я думаю, просто я виявилася заручницею ситуації, саме тому вони спробували з моєї зовнішності зробити собі ім’я. Як кажуть, на мені пропіаритися. Ну я про це їх не просила!” – образилася “міс ДНР”.

"Міс ДНР" Аліна Андрієвська відхрестилася від свого "статусу" і згадала про війну

 

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: