“До останнього подиху захищав рідну землю”: у боях за Україну загинув 23-річний захисник з позивним “Бронік”. Фото

У боях за незалежність України загинув молодший сержант Даниїл Сичов з позивним “Бронік”. Захисник був родом із Маріуполя і в перші години повномасштабної війни він встав на захист держави.

Даниїл захищав рідну землю до останнього подиху та загинув у бою з окупантами 12 вересня 2023 року. Із 23-річним захисником попрощалися у Житомирі, який став рідним для його родини,  повідомляє місцеве видання.

Даниїл навчався у початковій школі №14 в Маріуполі, а потім переїхав до брата у містечко Боярка на Київщині, де завершив середню освіту, після чого повернувся до Маріуполя. Згодом він вступив до Маріупольського державного гуманітарного університету. Після закінчення навчання працював баристою та мріяв про власну кав’ярню, а також захоплювався фотографією та письменством.

Його батько працював на заводі “Азовсталь” протягом багатьох років, і перш ніж почалася війна, Даниїл також хотів працювати там.

Коли російська Федерація розпочала повномасштабну агресію проти України, він знаходився на роботі й в перші ж години наступу окупантів він встав на захист держави у складі ТРО.

"До останнього подиху захищав рідну землю": у боях за Україну загинув 23-річний захисник з позивним "Бронік". Фото

Після того як йому дивом вдалось вийти з міста, він приїхав до Запоріжжя та стає до лав ЗСУ.  Даниїл боронив державу у складах Маріупольського та Бахмутського батальйонів ТрО, а наприкінці липня перейшов до 3 штурмової бригади.

Він віддав життя за Україну в бою під Андріївкою 12 вересня 2023 року. Даниїл був  один з тих, завдяки кому Андріївка була звільнена від окупантів.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: