Віталій Накаряков і Сергій Дорогокупля… Невимовна втpата для всієї Укpаїни. Воpог цинічно вбuв двох pятувальників

Невимовна втрата для запорізького гарнізону рятувальників

15 листопада родина рятувальників Запорізької області осиротіла на двох молодих, завзятих та мужніх колег-вогнеборців.

Черговий караул 1 пожежно-рятувального поста вирушив на ліквідацію наслідків ворожого обстрілу на цивільному об’єкті Запорізького району.

Під час ліквідації наслідків обстрілу, яку виконував підрозділ ДСНС, російська армія завдала повторного удару.

У результаті цинічної атаки двоє рятувальників – Віталій Накаряков і Сергій Дорогокупля – загинули, ще троє вогнеборців отримали поранення.

Віталій Накаряков – старший пожежний-рятувальник 10-ДПРЧ, майстер-сержант служби цивільного захисту. Народився і жив в Енергодарі. Учасник антитерористичної операції на сході України. Нагороджений Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» навесні 2023 року.

Сергій Дорогокупля – пожежний-рятувальник 34-ДПРЧ, сержант служби цивільного захисту, який до окупації частини Запорізької області служив в пожежно-рятувальній частині смт Михайлівка Василівського району.

Після повномасштабного вторгнення рф рятувальники виїхали на підконтрольну територію, де продовжили службу в ДСНС у складі 1 Державного пожежно-рятувального поста.

Надійні товариші, вірні друзі та справжні професіонали пожежно-рятувальної справи.

Немає слів, які б передали увесь біль втрати, сум і скорботу, що відчуваємо зараз ми і родини загиблих рятувальників. У Віталія залишилися дружина і троє дітей, у Сергія – сестра та батьки.

Цю втрату неможливо осягнути і змиритися. Висловлюємо свої глибокі співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять побратимам, пошана і подяка за їх життєвий вибір професії, якому вони залишилися вірними до останньої хвилини.

Ми ніколи не забудемо подвиг наших колег, а ворогу – ніколи не пробачимо цей жахливий злочин.

🕯Вічна пам’ять вам, брати!

Найскорішого одужання пораненим колегам-рятувальникам.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: