Помеpла пацієнтка, якій впеpше в Укpаїні пеpесадили комплекс “сеpце-легені”

Жінці було 38 років, на трансплантацію вона чекала 15 років

У понеділок, 30 жовтня, Перше медичне об’єднання Львова повідомило про смерть пацієнтки, якій минулого тижня пересадили комплекс серце-легені. Організм жінки відторгнув донорські органи, її не вдалось врятувати.

“Стан пацієнтки стрімко погіршився на другу добу після трансплантації. Команда наших лікарів та лікарів Інституту серця робили усе можливе, аби його стабілізувати. Навіть підʼєднали ЕКМО-апарат, який замінює роботу серця і легень. Однак на такому ранньому етапі подолати гостре відторгнення одночасно двох органів було майже неможливим. Всі реанімаційні заходи, на жаль, виявилися марними”, — розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

Нагадаємо, загиблій пацієнтці Ніні з Київщини було 38-років. Жінка від народження мала ваду серця, а згодом хвороба зіпсувала і легені. На трансплантацію Ніна чекала 15 років, донором серця та легень для неї став 18-річний хлопець, який трагічно загинув у ДТП. Така операція з трансплантації органокомплексу стала першою в Україні.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: