“По панятіях”: у Луцьку нетвереза жінка вела трансляцію та змушувала маленького сина матюкатися

Жінка з Луцька у TikTok, вочевидь, нетвереза вела пряму трансляцію, під час якої облаяла свого сина, закликала його звернутись до глядачів етеру та розказати їм “по панятіях”. На неї поліція вже склала адмінпротокол.

Місцеві телеграм-канали поширили уривки з трансляції користувачки соцмереж, яку, скоріш за все, звати Анна. Жінка під час етеру, ймовірно, була в стані алкогольного сп’яніння. Про це свідчить її манера розмови та поведінка.

“Ця дитина за мене є**ло вам наб’є”

Як зрозуміло з роликів, що поширили у мережі, жінка під час етеру почала сварити свого сина, послуговуючись нецензурною лексикою. Зокрема, вона казала, що хлопчик буде без телефона через свою поведінку.

Сварка мами і сина через телефон: дивіться відео (є нецензурна лексика, 18+)

За малолітнього заступилися коментатори трансляції. Вони висловили занепокоєння через висловлювання жінки та її поведінку з власним сином.

Вони кажуть, що я тебе вчу матюкатися. Ану розкажи їм “по панятіях”! Ця дитина за мене є**ло вам наб’є. Він мамин синочок, він мене любить, він без мене нікуди,
– звернулась жінка до свого сина.

Після цього хлопчик почав лаяти глядачів етеру усіма словами, що його, вочевидь, навчила мама.

Син скандальної мами звернувся до глядачів “по панятіях”: дивіться відео (є нецензурна лексика, 18+)

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: