У свої 22 поповнив ряди небесного воїнства: на Теребовлянщині попрощалися з Миколою Шульковським

Плакало небо, плакали теребовлянці, адже проводжали в останню дорогу молодого юнака 2000 року народження, якому б ще жити й жити, народити дітей. Але, на жаль, Микола поповнив ряди небесного воїнства…

Вічна пам’ять Герою України!

Микола Шульковський народився в селі Боричівка, а проживав у селі Підгора, що на Теребовлянщині. Хлопець був матросом, навідником 137-го окремого батальйону морської піхоти. Він знаходився у місті Миколаїв, де виконував бойові завдання із захисту Батьківщини.

Одне із завдань для нашого земляка стало останнім….Герой України загинув внаслідок вибуху. Про це повідомляють на офіційній сторінці Теребовлянської міської ради.

— Теребовлянська міська рада та її голова Олег Продан висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Сумуємо та підтримуємо Вас у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та молитви полегшать гіркоту втрати. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях. Вічна і світла пам’ять захисникові! Вічна пам’ять тим, хто ціною власного життя та здоров’я захищають нашу державу від російського окупанта. Герої не вмирають, — йдеться у дописі.

Під дописом про сумну звістку сотні коментарів від земляків. Люди оплакують молодого хлопця і проклинають війну, що розпочала країна-терорист на нашій Батьківщині.

— Царство небесне,нехай земля буде пухом. Слава Герою. Співчуття рідним та близьким, — пише Богдана Костельнюк.

— Вічна пам’ять тобі, наш Герою. Ти назавжи в наших серцях. Ми так сумуємо за тобою. Спи спокійно, мій Герой, — коментує Наталія Грищенко.

— Вічна пам’ять, Герою. Ми тебе любимо, наш рідненький, — пише Оксана Дудас-Гольник.

У полеглого матроса залишилися мама Любов, сестра Марія та брат Іван.

Ми ніколи тебе не забудемо…..

Домовину із тілом загиблого Героя України зустріли вчора на Теребовлянщині. У передобідню пору небайдужі теребовлянці зібралися на перехресті біля греко-католицької церкви святого Миколая в місті Теребовля.

Люди поприходили з квітами, прапорами та лампадками. Аби помолитися та вшанувати світлу пам’ять Миколи Шульковського.

Опісля відбувся чин похорону. Відспівали захисника у греко-католицькій церкві святого Миколая та похоронили на місцевому кладовищі. Вічна та світла пам’ять! Герої не вмирають.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним, друзям, землякам, побратимам та всім, хто втратив дорогих людиней. Вічная пам’ять, шана і слава вам, Герої…

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: