Відомому журналісту Дмитру Комарову сьогодні 38: відповіді на цікаві запитання

Відомому українському журналісту, мандрівнику, автору і ведучому програми “Світ навиворіт” Дмитру Комарову сьогодні 17 червня виповнилось 38 років. Журналіст вирішив поділитись з своїми підписниками та фанатами внутрішнім станом, стилем життя, творчими планами.

Джерело: Дмитро Комаров

Відомий ведучий розповів, що взяв один вихідний і поїхав з своїм другом, по сумісництву оперетором програми “Світ навиворіт” Олександром Кочеренком в Одесу. Дружина подарувала йому чудового торта в формі планети, по якій він крокує з рюкзаком. Також, Дмитро розповів, що відчуває себе на 20 років.

Мій стиль життя, звичайно ж, змінює. Поріг страху змістився, налякати практично неможливо. Позаштатних ситуацій стільки, що виробився рефлекс приймати рішення миттєво – в моїй роботі по-іншому не можна. Особливо сильно змістився поріг здатності дивуватися. Тому з кожною програмою мені доводиться шукати сюжети все глибше і далі, щоб продовжувати дивуватися. Тільки здивувавшись сам, я зможу знімати сюжети і дивувати вас. Так непомітно змінюється проект, гармонійно дорослішаючи разом зі мною.

Все те, що залишилося за кадром, зберігається на моєму «сервері» в голові. Весь час доводиться шукати новий вільний простір. З моєю роботою за 20 років я пережив стільки, що вистачить вже на багатотомник, а не одну книгу. Тільки писати її зараз ніколи – зроблю це коли-небудь потім, на дачі, яку побудую в Карпатах.

Людяності. Любові до людей. Розумінню, що всі ми на планеті, не дивлячись на будь-які відмінності, хочемо одного і того ж – любові, поваги, самореалізації, гармонії, родинного щастя, здоров’я близьким і собі, миру і добра. Це актуально всюди, від племен нащадків людожерів в Папуа до власників пентхаусів по 20 мільйонів доларів в Гонконзі.

Інтерес і любов глядачів до проекту. Я щасливий, що у мене так багато однодумців і попутників, нехай навіть особисто з багатьма ми не знайомі. Ви – мій «двигун» в роботі.

Не зупинятися і йти тільки вперед. Я знаю, що в своєму новому році не раз спізнюся на поїзд або літак, проїду десятки тисяч кілометрів, будуть сотні безсонних ночей, ранніх підйомів і непередбачених ситуацій. І все для того, щоб біля телевізора, смартфона або комп’ютера ви подорожували з Світом навиворіт комфортно і безпечно. А при бажанні повторили наші маршрути.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: