У Польщі померла українка, яка раніше отримала інсульт

У Польщі перестало битись серце українки Тетяни Цис, яка майже 2 роки тому перенесла інсульт, чекаючи карти побиту.

Як повідомляє видання “in Рoland“, померла мешкала у Свідниці (Нижньосілезьке воєводство). Тетяна очікувала на карту по биту, проте жінка потрапила до мед закладу у грудні 2019, з діагнозом «інсульт головного мозку». Медикам вдалось врятувати життя госпіталізованої.

Трагічна подія у житті жінки трапилась у той момент коли вона звільнилась з роботи, та на нову ще не працевлаштувалась. Тому у неї не було медичної страховки, як наслідок великі рахунки за лікування. Журналісти видання “inpoland.net.pl” допомагали жінці у зборі коштів на лікування, та частково покрили рахунки.

Однак це не єдине випробування, яке спідкало українку. Цьогоріч, восени жінка підхопила коронавірус, від ускладнень якого вона померла 28 травня.

Повідомляється, що жінка, ще у 2019 році подала документи на карту побиту, минулого місяця тільки отримала рішення, від чого дуже зраділа. Саму ж карту вона так і не дочекалася.

Читайте також:

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: