У гуртожитку в Польщі померла 21-річна студентка з України, потрібна допомога

У вівторок, 13 липня в гуртожитку Опольського університету в Польщі під час святкування з подругами померла 21-річна студентка з України.

Як повідомляє Fakt.pl під час святкування з друзями в гуртожитку “Кмічич” у 21-річної студентки з України почались проблеми з диханням. Дівчину намагались реанімувати її друзі, вони ж викликали швидку, медики також намагались реанімувати студентку, на жаль безрезультатно. Врятувати дівчину не вдалось.

Відомо, що під час святкування дівчині стало погано, вона пішла до своєї кімнати, згодом повідомила друзів, що її стан погіршився. Точні причини смерті з’ясовуються.

Як повідомила у Facebook Уляна Василюк, що померлою студенткою була 21-річна дівчина з Херсона Альна Коваль. Вона повідомляє, що Альона була студенткою 3 року на факультеті Англійська в туризмі Філологічного відділу Університету Опольського.

“Просимо усіх небайдужих про допомогу для сім‘ї померлої, про щиру молитву за вічний спокій. Вічна пам‘ять та Царство Небесне хорошій Людині, прекрасній подрузі та люблячій донці”, – написала Уляна.

Також, Уляна опублікувала лист агенства, яке буде надавати послуги репатріації тіла дівчини.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: