Знайшли у кюветі далекобійники: стало відомо що трапилося з 20-річною Веронікою, яку розшукувало півобласті

На Дніпропетровщині у місті Павлоград раніше була пропала безвісти 20-річна Вероніка Краснокутська. Дівчину шукали  кілька діб. Стало відомо, що вчора, 7 лютого, вона  все ж таки знайшлася.

Зазначимо, що дівчина зникла 5 лютого. Вероніка вийшла з Квіткового ринку у місті Павлоград та попрямувала у бік ТЦ «Олімпія». Після цього вона перестала виходити зв’язок. 7 лютого дівчина знайшлася. Дівчину що лежить на узбіччі в районі села Карабінівка, виявили далекобійники. Вона лежала непритомна.

Як розповіла журналістам сайту «Горсовет» мама Вероніки, дівчина хотіла покінчити життя самогубством. Вона заради свого хлопця набралася кредитів, щоб допомогти йому фінансово. З хлопцем вони розлучилися. А ось борги нікуди не поділися. Вони лише збільшувалися. Є припущення, що Вероніка напилася якихось пігулок, але їй раптово стало погано, і вона впала на узбіччя.

Наразі дівчина перебуває у лікарні. Її життю вже нічого не загрожує. Мама Вероніки вдячна всім за допомогу та просить не повторювати помилок її доньки.

 

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: