«Прошу усіх помоліться за неї»: маленька донька зірки «Голосу країни» потрапила до лікарні

Молодий та дуже талановитий співак, переможець “Голосу країни”, Роман Сасанчин разом з своєю дружиною Іванкою та маленькою донечкою захворіли на коронавірус. Так, вночі йому з дружиною довелося викликати швидку допомогу, оскільки у їхньої маленької донечки Елізабет, якій днями виповнився місяць, різко підвищилася температура.

У своїх сторіс на сторінці в Instagram молодий співак попросив користувачів соцмереж помолитися за його доньку:

“Викликали швидку у малої висока температура прошу усіх помоліться за неї”

А тим часом Іванна, яка перебуває з маленькою в лікарні, розповіла про жахливі умови там:

“Я в шоці від того, у якій ми палаті. На стіні грибок, в палаті з нами жінка з дитиною, і дядько з дитиною. Дихати нема чим”, – розповідає дружина співака.

Також Іванка розповіла, як наразі почувається маленька Елізабет:

“У Елізи температура 38 я збиваю, через 2 години знову висока, вона мучиться в мене серце не витримує. Тут до нас не підходять, говорять через вікно, або по телефону…краще б ми залишилися в дома! Тут ми робимо все те саме, що і в дома. Тут жахливі умови, дихати немає чим, і до всього повна палата людей. А у вбиральні дубаріна” – зазначає дружина Романа Сасанчина у своєму сторіс.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: