«Я зараз злапаю хом‘ячка і тобі покажу. А ти злапаеш мені літачка? — Добре, моя пташечко»: мережу вразило розмова українського пілота та його донечки

Українці продовжують боронити свою землю від російських окупантів. Та на жаль багато батьків, які служать в ЗСУ, місяцями не можуть зустрітися своїми дітьми. Але вже ж наші захисники знаходять можливість щоб поспілкуватися  своїми донечками та синочками.

Так, історія фото українського пілота з обкладинки англійського журналі МЕТRO вразила людей не тільки в Україні, а у по всьому світі.

Це фото з’явилося завдяки телефонній розмові між Софійкою та її татом. Дівчинці чотири з половиною рочки. Вона з мамою тимчасово перебуває за межами України. А тато прикриває українські міста на Су-27.

Назва статті в цьому журналі носить назву «Кожен політ може бути останнім». Нехай для її татка число злетів та посадок завжди буде парним.

Фото українського пілота та його донечки:

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: