«Вернувся з заробітків, щоб захищати Україну»: на полі бою загинув розвідник з позивним «Гарік»

У важкому бою у місті Сєвєродонецьк Луганської області загинув розвідник з Рівненщини Ігор Шаляпін.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає “Це моя Україна“.

Прощання з  Ігорем відбулося сьогодні о 10:00 на майдані Незалежності в Рівному.

У 2014 році Ігор Шаляпін пішов добровольцем у спецпідрозділ поліції «Торнадо», який воював на Луганщині. Потім служив у «Миротворці». На війні й познайомився з дружиною Вітою.

Коли одружилися, Ігор пройшов переатестацію у Нацполіцію та продовжував службу до 2018 року. А коли народилася донечка та трошки підросла, перевівся в Острог, а потім і в Рівне у чергову частину”, – розповідає Віта.

Герой дуже любив риболовлю, ремонтувати та водити авто, тож коли звільнився з поліції, працював на СТО та мріяв відкрити своє. 11 лютого він поїхав на роботу в Чехію, а після нападу Росії 24 лютого коротко сказав дружині: «Я їду додому».

Ігор мав позивний «Гарік» — саме так його називали із 10 років. А в травні, коли почалися жорстокі бої й він здобув трофейний автомат, весело розповідав, що хлопці дали новий позивний — казали, що він як Арес.

Ігор та Віта мріяли, коли закінчиться війна, народити іще дітей, звозити 6-річну доньку на море, провідати його сестру та бабусю. На жаль війна зруйнувала їхні плани.

Низький уклін Герою. Російська орда буде покарана за кожного нашого загиблого Героя.

Більше новин на нашому телеграм-каналі: https://t.me/TseMoya

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: