«Ти так мріяв піти до школи»: мати 4-річного Сашка, якого шукала вся Україна, звернулася до загиблого сина

Вчора, 1 вересня мама Сашка Ганна Яхно розмістила в своєму Інстаграмі фото хлопчика і з болем констатувала, що він, як і щонайменше 380 українських дітей, вбитих рашистами, ніколи не сядуть за шкільні парти. Ніколи не відчують, що це таке.

Пряма мова:

“Сашенька, Ти так мріяв піти до школи. Ти назавжди наш найрозумніший, найдобріший та самий коханий хлопчик. Пробач цей жорстокий світ який забрав у Тебе всі Твої мрії. Тебе забрав, моя любов. Я досі не вірю і не розумію, чому так. Ти був, ти Є і будеш нашим накращим хлопчиком. Ти ніколи не підеш в перший класс, але Ти такий маленький чотирьохрічний хлопчик, думаю доніс усьому світу наскільки жахливі, несправедливі і непротрібні війни, який жах та біль вони приносять. Схаменися, Світу! 1 вересня, Саша і щонайменше 380 дітей більше ніколи не підуть до школи, вони загинули на цій клятій війні. Бажаю кожній дитинці яка сьогодні пішла до школи, безпеки і якнайшвидше мирного неба” – написала Галина Яхно.

Висловлюємо щирі співчуття всім українцям, які втратили своїх рідних через цю війну.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: