«Прикрив собою вісьмох побратимів»: на війні героїчно загинув 40-річний військовий

Військовий ЗСУ з Вінницької області Олександр Гончарук загинув смертю Героя 12 травня у бою із російськими окупантами, прикривши собою вісьмох побратимів. Олександру було 40 років.

«Українці москалям не здаються», — такими були останні слова Олександра, передає Калинівська міська рада.

Олександр Гончарук народився 27 травня 1983 року у Вінниці, після закінчення школи навчався у Вінницькому політехнічному університеті. Останні роки проживав у Києві, працював у галузі ІТ-технологій.

«Двадцять шостого лютого син мав летіти в Америку по роботі, але він скасував поїздку і пішов захищати Київ, хоча ніколи не служив у війську. А коли окупантів відігнали від Києва, Олександр пішов захищати всю Україну» – розповідає батько загиблого Героя Василь Гончарук.

Олександр був справжній патріот, брав участь у Майдані, де свого часу був поранений.

Поховають Героя на Вінниччині у Новій Греблі біля могили матері — Віри Олександрівни, яка у свій час очолювала сільську раду.

Схиляємо голови у скорботі та віримо у нашу Перемогу. Нехай кожна сльоза батьків, дружин, дітей впаде прокляттям на голови російських катів. Світла пам’ять Герою!

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: