«Люда дуже смачно готувала»: під Києвом російська ракета вбила жінку-кухаря на місці її ж роботи

На жаль маємо інформацію про ще одну загиблу з міста Вишгород, що під Києвом. Хоч жінка вижила під час попадання ракети, але вона отримала дуже важкі травми і була доставлена в лікарню. На жаль, вчора повідомили про її смерть.

Людмилі Брагарник було тільки 44 роки і вона працювала кухарем неподалік місця де впала російська ракета. Місцеви жителі з Вишгорода розповідають, що жінка дуже смачно готувала і була завжди привітною.

Про це повідомляє видання OBOZREVATEL.

 «Взагалі вона (ред. загибла Людмила) за професією – маляр-штукатур. Але кухарської справи навчалася у нас, їй усе було цікаво, подобалося і все у неї виходило. За характером Людмила – трудоголік. Невисока, струнка і дуже енергійна. Наче вона тут була, а її вже немає», – розповідає про неї подруга та колега Ксенія Денко.

Повітряна тривога пролунала вдень. А через якийсь час усі почули свист ракет. Людмила в одних капцях вискочила на задній двір. Через металевий дах їй нічого не було видно, тому вона побігла на вулицю за ворота, щоб подивитися, що відбувається.

У цей час пролунав вибух. Сильна вибухова хвиля відкинула жінку, в неї полетіли уламки.

«В неї на спині було сім ран. Деякі осколки розрізали їй спину до легень. Її першою відправили до лікарні. Але в нашій лікарні сказали, що вони не мають апарата штучного дихання для такої складної пацієнтки, тому її повезли в Київ. До вечора вона померла», – каже Ксенія.

Доля у Людмили була складною. Вона розлучилася з чоловіком і виховувала сина сама. Вона виростила гідного чоловіка. Люда любила квіти, біля будинку завжди росли троянди. Вона вміла вирощувати овочі, потім займалася їхньою консервацією, вигадувала смачні рецепти салатів на зиму.

“Її загибель – це такий біль для всіх. Бог знову забирає найкращих, мабуть, там вони йому теж потрібні”, – зі сльозами розповідає Ксенія.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: