Дівчинка, яка втратила ноги внаслідок удару по вокзалу Краматорська робить перші кроки (відео)

11-річна Яна, яка втратила дві ноги, внаслідок попадання російської ракети по вокзалу у Краматорську, зробила свої перші кроки.

На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти своїх дітей з-під обстрілів з Донеччини. З сумками родина прибула на вокзал у Краматорську. Поки чекали потяга, донька Яна попросила в мами чаю, який на пероні готували волонтери. Син Наталії, 11-річний Ярослав лишився стерегти речі в приміщення. Коли мама з сестричкою вийшли надвір, пролунав вибух. Наталя, яка досі не може собі пробачити того походу за чаєм, пригадує: коли розплющила очі, все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг. А після того, як не змогла підвестися, зрозуміла, що і сама без однієї кінцівки.

Евакуаційним потягом родину доправили до Львова, де медики надали їм необхідну допомогу. Після чого всі троє вирушили на протезування та реабілітацію у США. Завдяки програмі “The Right to Walk Foundation” донька з мамою отримала навчальні протези. Сьогодні Наталя та Яна вчаться робити перші кроки. З ними постійно працюють лікарі

Нагадуємо, 8 квітня 2022 року російські війська вдарили ракетою Точка-У по залізничному вокзалі Краматорська. Під час ракетного удару на вокзалі перебували тисячі людей. Внаслідок чого загинули 57 людей, з них 38 загинули одразу на вокзалі, решта померла у лікарні. Серед загиблих – 5 дітей. Поранено 114 мирних жителів.

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: