«Її знали як людину з великим серцем»: у Маріуполі разом з родиною загинула очільниця «Служби у справах дітей»

На превеликий жаль сумні звістки продожують надходити з окупованого Маріуполя, який окупанти зруйнували ущент. Під завалами будинку загинула пані Наталя Красильникова, яка під час війни займалася евакуацією дітей-сиріт з міста.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє Маріупольська міська рада, передає “Це моя Україна“.

Зазначається, що Наталю Красильникову знали  як людину з великим серцем. Вона очолювала управління “Служба у справах дітей”. Допомагала знайти люблячу родину сиротам. Завжди виступала за щасливе дитинство та робила усе для цього.

Навіть під час бойових дій….. З перших днів війни Наталя, ризикуючи собою, займалася евакуацією дітей-сиріт та вихованців будинків сімейного типу. Вона їх рятувала від обстрілів. Але, на жаль, війна забирає найкращих” – зазначається в повідомленні.

Від прямого влучанням ворожого снаряду Наталя загинула разом з усією родиною – з чоловіком, двома доньками Ангеліною та Ренатою.

Це велика трагедія. За інформацією mrplcity, завали будинку розібрали, але впізнати тіла неможливо. Окупанти не дозволили родичам забрати особисті речі загиблих із квартири, назвавши їх мародерами. Найбільшого цинізму не знайти… Для всього Маріуполя та для маріупольців це велика втрата.

Ми назавжди запам’ятаємо Наталю, її доброту та героїчний вчинок. Співчуваємо близьким! Пам’ятаємо! Назавжди!

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: