«Оксанка врятувала сотні життів»: військовій з Волині, яка героїчно загинула на війні хочуть надати Героя України, потрібно підписати петицію

Багато українців стало на захист України, серед них є і жінки, які не менш героїчно за чоловіків захищають нашу землю. Ми повинні пам’ятати героїчні вчинки наших мужніх воїнів, тому багатьом захисникам потрібно надати статус Героя України. Серед таких Героїв – Горпініч Оксана.

Оксана пішла на фронт ще у 2016 році. Старший сержант фельдшер Горпіч Оксана неодноразово надавала кваліфіковану допомогу бійцям, рятуючи їх життя. Окрім того надавала медичну допомогу місцевому населенню. 2 травня під Харьковом надала медичну допомогу 83 солдатам. Не зважаючи на обстріл по будинку де вона надавала медичну допомогу. Вона до останнього рятувала життя солдата , через що і сама загинула . За період військової служби це 100 врятованих життів .

Зараз небайжужі українці створили петицію, що призначити Оксані Героя України.

З відповідних проханням звертається до небайдужих Ксения Щуцкая:

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: