«Була прикладом для багатьох і дуже любила Україну»: у США померла українська волонтерка Оксана Куца

Про це написала у соцмережі «Фейсбук» Tetiana Mylymuka, яка разом із вже покійною волонтеркою рятували маленького Артема Шкандюка, у якого діагностували СМА.

“Вона була більше, ніж волонтер. Вона була частинкою нашої родини. Оксана була неймовірною людиною. Стільки добра, скільки вона зробила за свій короткий вік, мало хто робить за ціле довге життя. Завдяки допомозі Оксани ми відкрили збір… Ця світла людина, так любила Артемчика і робила все, аби врятувати його, а не вберегла себе. Чому цей світ покидають найкращі?”- йдеться у повідомленні.

Як діляться у коментарях її друзі та знайомі, Оксана допомогала ЗСУ, була прикладом для багатьох і дуже любила Україну. А ще була зоозахисницею, дбала про безпритульних тварин…

Похорон Оксани Куцої планують на батьківщині, тож друзі відкрили збір коштів на перевезення тіла. Долучитися можна за посиланням (P.S.: станом на 13 січня потрібну суму вже зібрали).

Вічна і світла пам’ять чудовій людині!

Поделиться с друзьями
Рейтинг
( Пока оценок нет )
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: